неділя, 19 лютого 2017 р.

День Героїв Небесної Сотні

20 лютого в Україні відзначається День Героїв Небесної Сотні – на знак вшанування відваги, сили духу і стійкості громадян, які віддали своє життя під час Євромайдану (листопад 2013 року - лютий 2014 року), захищаючи ідеали демократії, відстоюючи права і свободи людини, європейське майбутнє України. Всього під час Євромайдану постраждали 2,5 тисячі людей, більше 100 з них загинули. https://goo.gl/yDmlzx

20 лютого 2014 року стало вирішальним днем не тільки для Євромайдану, а й для історії України та Європи. В цей день Українці зламали хребет Російській імперії та її маріонеточному українському уряду на чолі з Януковичем. Імперський план колонізації України, відродження тоталітарного СРСР та розділення Європи був зруйнований. Бо Україна сказала рішуче “Ні!” та обрала незалежність і європейський демократичний шлях розвитку.
В той день Україна втратила найкращих синів, але отримала справжню незалежність, змінила хід історії та врятувала європейську цивілізацію.

https://www.facebook.com/UkraineTotalRecall/videos/1834106380196722/

У США  відкрито та освячено  пам’ятник Небесній Сотні та усім Героям, що поклали життя за Україну (вересень 2015 р.). Його встановили поряд з Українською православною церквою Святого Андрія у Блумінгдейлі поблизу Чикаго. Церемонію освячення проводив Святійший Патріарх Київський та всієї Руси-України Філарет.
Скріншот з фільму
Стрічка “Winter of Fire: Ukraine’s Fight for Freedom“ («Палаюча зима: Боротьба України за свободу») режисера Євгенія Афінеєвського посіла перше місце на міжнародному кінофестивалі у Торонто, передає Укрінформ.

Немає коментарів:

Дописати коментар